Roland DG u prvom mjesecu ove godine, na nesvakidašnjem eventu održanom na stazi Formule 1 u Monzi, predstavio je, između ostalog i novi DTF printer – Roland TY-300.
Samo mjesec dana kasnije, tvrtka Carlos Signs, premijerno ga je, ne samo u BiH već i u cijeloj regiji, pokazala na sajmu Print21 u Sarajevu.
Kako nam je u kratkom razgovoru rekao gosp. Nemanja Dobrovocki, technical manager u tvrtki Carlos Signs, TY-300 dizajniran je za maksimalnu učinkovitost, visoku kvalitetu ispisa i jednostavnost korištenja. Fokus razvoja bio je na produktivnosti i povećanju opsega proizvodnje. TY-300 redefinira proizvodnju termo preslikača svojom živopisnom reprodukcijom boja, ali i osigurava visoku konkurentnost na tržištu s operativnim brzinama 45% većim od konkurencije. Od novina ističe dvije print produkcijske glave, širinu ispisa od 75 cm te novu, unaprijeđenu generaciju boja Roland SPG2.
Posebno se ističe svojom ekološkom usmjerenošću, smanjenom potrošnjom boje, automatiziranim sustavom održavanja i funkcijama kao što je Roland DG Connect za daljinsko praćenje performansi. Dolazi s Rolandovim VersaWorks softverom koji se može integrirati sa svim Roland tehnologijama.
Sve to čini ga održivim i učinkovitim rješenjem za proizvodnju velikih naklada.
Zašto odabrati Roland TY-300? Tko su idealni korisnici ovog printera donosimo u Print Reportu dostupnom i na Print Magazin YouTube kanalu.